CHCESZ SKOCZYĆ ZA DARMO ? Nie masz pomysłu na weekend ? ***  Skocz z nami ! zmontuj paczkę szaleńców i przyjedź po skakć nad jezioro Żywieckie. Skaczemy z wiaduktu "Wilczy Jar" w Oczkowie. HIT KASOWY ! Masz znajomych szaleńców - 4 osoby? Będą skakać ? Przyjedź z nimi dla Ciebie skok ZA DARMO !!! 4 x skok = 5 JEDEN ZA FREE !!!
 
 

HOME

O NAS

HISTORIA BUNGEE

GDZIE SKACZEMY

JAK DOJECHAĆ

NAJCZĘŚCIEJ
ZADAWANE
PYTANIA


DLA FIRM

RAFTING

CENNIK

REGULAMIN
SKOKÓW

Video & FOTO

KONTAKT

CLUB BUNGEE
 & Sportów eXtremalnych    DOJAZD do mostów z których skaczemy

Dojazd do mostów z których skaczemy w Beskidach jest bardzo łatwy,
poniższe mapki powinny ułatwić trafienie do celów.


Bungee - Oczków - most "Wilczy Jar"

GPS: 49 stopni 43' 43.64 północ
         19           13' 03.23

SAMOCHODEM - z Bielska-Białej jedziemy drogą nr 69 do Żywca na rondzie skręcamy w lewo na most przejeżdżamy przez Sołe (po lewej stronie widzimy jezioro Żywieckie) na rondzie prosto kierunek Sucha Beskidzka droga nr 948.
Na kolejnym rondzie w lewo kierunek Sucha Beskidzka i teraz jedziemy cały czas prosto wzdłuż jeziora (cały czas mamy go po lewej stronie).
Po drodze będziemy mijać skrzyżowanie z prawo skrętem na Ślemień jedziemy dalej prosto drogą nr 948 mijamy drugie skrzyżowanie z prawo skrętem na Suchą Beskidzką, jedziemy dalej prosto ale już drogą nr 948 ul. Krakowską.
Będziemy zjeżdżać z górki i z za zakrętu ukaże nam się most przejeżdżamy przez niego i zaraz za nim skręcamy w lewo na parking.
I już jesteście na miejscu.

AUTOBUSEM MZK - jak przyjedziecie pociągiem do Żywca to wystarczy tylko wyjść z dworca PKP i po drugiej stronie ulicy jest przystanek MZK.
Autobusy nr 16 Międzybrodzie Bialskie i nr 17 Międzybrodzie Żywieckie - Żar dojedziecie do samego celu co prawda w pobliżu mostu nie ma przystanku ale jak powiecie kierowcy, że będziecie skakać na bungee to z pewnością zatrzyma się wam za mostem. 

TAXI z Żywca z dworca PKP około 35-40.-zł

Jeżeli będziesz miał więcej wolnego czasu to koniecznie w okolicy trzeba zobaczyć:
- zaporę wodną w Tresnej
- wyjechać kolejką na górę Żar

MAPKA DOJAZDU - Oczków "Wilczy Jar"

 

Milówka - wiadukt droga ekspresowa S-69

SAMOCHODEM z Żywca w kierunku - Zwardonia droga S-69
wjeżdżamy do Żywca i na pierwszym rondzie skręcamy w prawo na Zwardoń, wjedziemy na drogę ekspresową S-69 i jedziemy do końca - węzeł Przybędza tam na rondzie skręcamy w prawo kierunek Węgierska Górka, dojedziemy do Milówki i na rondzie skręcamy w prawo kierunek Zwardoń, przejedziemy most na rzece Soła i po 3 km dojedziemy do wiaduktu wyjeżdżamy na niego i zatrzymujemy samochód na lewym pasie drogi (z pewnością będzie stało więcej samochodów)


AUTOBUSEM PKS - z dworca PKS w Żywcu wsiadamy do każdego autobusu który jedzie w kierunku: Milówki, Zwardonia, Koniakowa - prosimy kierowcę żeby wysadził nas w pobliżu wiaduktu....

POCIĄGIEM PKP - jedziemy pociągiem kierunek Zwardoń wysiadamy na dworcu głównym w Milówce - spacerkiem do wiaduktu jest około 30 min.

TAXI  - kurs z Żywca - około 60.-zł

 

SKOCZNIA NARCIARSKA - K-125 ponad 80 m skoku !!!
Słowacja - Strebske PlesoW czasie jazdy busem na skocznie, prowadzimy szkolenie jak skakać, ćwiczymy jak ubrać uprząż itp.
Po drodze robimy kilka krótkich postojów.
Droga którą jedziemy jest przepiękna jedziemy miedzy Beskidami, Małą Fatrą, Oravą, Zachodnimi Tatrami przez kotlinę Liptova. Dla osób towarzyszących z pewnością będzie to super wycieczka.

  

 C 2015     Mountain Beskidy       webmaster: Zbigniew Śliwiński  e-mail: info@skokinabunge.pl